Dominika Szafran

radca prawny

Od początku swojej drogi zawodowej pomagam przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności. W szczególności skupiam się na pomocy psychologom i psychoterapeutom w rozwoju ich praktyk zgodnie z prawem.
[Więcej >>>]

Załóż gabinet

O mnie

Dzień dobry!

Nazywam się Dominika Szafran i jestem radcą prawnym. Od początku swojej drogi zawodowej pomagam przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności przez udzielanie porad prawnych i świadczenie pomocy prawnej.

Prawo jest dla mnie instrumentem pozwalającym na uregulowanie naszych codziennych czynności w taki sposób, żeby była ona przewidywalna i przynosiła poczucie bezpieczeństwa. Właśnie to chciałabym zapewnić swoim klientom poprzez wykonywanie swojego zawodu.

Dlaczego prawo w gabinecie psychologa?

Uważam, że zdrowie, w tym zdrowie psychiczne, to jedna z największych wartości w życiu. Już na studiach interesowałam się zagadnieniami związanymi z prawnymi aspektami ochrony zdrowia. Zawód psychologa jest jeszcze niedostatecznie uregulowany, co znacznie utrudnia jego wykonywanie.

Chciałabym, żeby osoby wykonujące ten odpowiedzialny i wymagający zawód miały miejsce, gdzie będą mogły znaleźć wskazówki dotyczące prawnych aspektów prowadzenia działalności.

Poza tym długo zastanawiałam się, czy wybrać jako kierunek studiów prawo, czy psychologię. Nie żałuję swojego wyboru, ale na pewno połączenie tych dwóch światów i zamiłowanie do tej dziedziny wiedzy pozwoli mi na wykonywanie pracy z pasją i entuzjazmem.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, zapraszam do kontaktu.

Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Pozdrawiam i do napisania! 🙂

***