Dominika Szafran

radca prawny

Od początku swojej drogi zawodowej pomagam przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności. W szczególności skupiam się na pomocy psychologom i psychoterapeutom w rozwoju ich praktyk zgodnie z prawem.
[Więcej >>>]

Załóż gabinet

Projekt ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów został skierowany do dalszych prac

Dominika Szafran23 marca 2022Komentarze (0)

Pisałam już o tym dlaczego moim zdaniem konieczne jest uchwalenie nowej ustawy o zawodzie psychologa. Obecnie obowiązujący akt prawny nie został bowiem wdrożony w pełnym zakresie, a wobec bardzo szerokiego zainteresowania usługami psychologów i psychoterapeutów, ustawa regulująca kompleksowo wykonywanie tego zawodu jest ważna zarówno dla samych psychologów, jak i osób korzystających z ich usług.

Poselski projekt ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów pojawił się już w wykazie projektów ustaw (druk nr 2113). Można zapoznać się z nim tutaj:

https://sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/page.xsp/przeglad_projust

Projekt wpłynął do Sejmu 18 października 2021 roku, a dziś (23 marca 2022 roku) został skierowany do I czytania do Komisji Zdrowia.

W kolejnych wpisach będę informowała o przebiegu prac nad projektem ustawy oraz omówię jego najbardziej istotne założenia. Jeżeli ktokolwiek z Was zapoznał się już z jego treścią, będę bardzo wdzięczna za podzielenie się wszelkimi uwagami i spostrzeżeniami, zarówno w wiadomościach prywatnych, jak i w komentarzach.

Zapraszam do dyskusji i czekam na Wasze opinie dotyczące projektu!

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dominikę Szafran w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dominikę Szafran w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: